Zgrupowanie Kadry Polski Muaythai, oraz wybór Reprezentacji Polski Muaythai na Mistrzostwa Europy 2013

  • Data: Środa, 5 czerwca 2013
  • Autor: Wojciech Bałaban
  • Kategoria: Muay Thai

W dniach od 24 do 30 czerwca 2013 roku w Ośrodku Wypoczynkowo-Sportowo-Szkoleniowym Maraton odbędzie się zgrupowanie Kadry przed Mistrzostwami Europy Muaythai.

Lista kadrowiczów powołanych na zgrupowanie:
Aleksandra Maniecka
Joanna Noga
Kamil Piątkiewicz
Krzysztof Borgiasz
Sebastian Janiak
Maksymilian Matras
Maciej Zembik
Jarosław Dobosz
Piotr Jasiński
Marcin Łepkowski
Bartłomiej Juda
Oskar Staszczak


Reprezentacja Polski Muaythai powołana na Mistrzostwa Europy Muaythai IFMA/EMF, które odbędą się w dniach 23-29.07.2013 roku w stolicy Portugalii - Lizbonie. 
1. Joanna Jędrzejczyk seniorka -57 kg
2. Joanna Noga seniorka -60 kg
3. Maciej Zembik senior -60 kg
4. Jarosław Dobosz senior -63,5 kg
5. Marcin Łepkowski senior -67 kg
6. Bartłomiej Juda senior -71 kg
7. Oskar Staszczak senior -75 kg
8. Sebastian Janiak junior -60 kg
9. Kamil Piątkiewicz junior -63,5 kg
10. Maksymilian Matras junior -75 kg


Najczęściej czytane

Łukasz Pławecki zdemolował Hachima Boubkariego na Pride of the Royal City

(fot. Bartosz Łaś) Zawodnik z Nowego Sącza wystąpił wczoraj w drugiej walce wieczoru podczas gali Pride of the Royal City w Krakowie. Przeciwnikiem "Boom Booma" był Hachim Boubkari z Maroka.

Tomasz Sarara zdominował Jegisha Yegoiana na Pride of the Royal City

(fot. Bartosz Łaś) Wczoraj w Krakowie odbyła się pierwsza edycja gali Pride of the Royal City. W walce wieczoru Tomasz Sarara zmierzył się z pochodzącym z Armenii Jegishem Yegoianem.

Dawid Kasperski wypunktował Ibrahima El Bouni na wczorajszej gali Superkombat + nagranie walki

(fot. Superkombat) Wczoraj w Genewie odbyła się gala Superkombat World Grand Prix, podczas której rozegrana została finałowa eliminacja w kategorii do 85 kg. Ośmiu zawodników walczyło o miejsce w finałowym turnieju, wśród nich Dawid Kasperski.

Komentarze

Akceptuję regulamin
Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

Podaj sumę cyfr 3 i 4: *

Współpraca

Wywiady