Zgrupowanie Kadry Polski Muaythai, oraz wybór Reprezentacji Polski Muaythai na Mistrzostwa Europy 2013

  • Data: Środa, 5 czerwca 2013
  • Autor: Wojciech Bałaban
  • Kategoria: Muay Thai

W dniach od 24 do 30 czerwca 2013 roku w Ośrodku Wypoczynkowo-Sportowo-Szkoleniowym Maraton odbędzie się zgrupowanie Kadry przed Mistrzostwami Europy Muaythai.

Lista kadrowiczów powołanych na zgrupowanie:
Aleksandra Maniecka
Joanna Noga
Kamil Piątkiewicz
Krzysztof Borgiasz
Sebastian Janiak
Maksymilian Matras
Maciej Zembik
Jarosław Dobosz
Piotr Jasiński
Marcin Łepkowski
Bartłomiej Juda
Oskar Staszczak


Reprezentacja Polski Muaythai powołana na Mistrzostwa Europy Muaythai IFMA/EMF, które odbędą się w dniach 23-29.07.2013 roku w stolicy Portugalii - Lizbonie. 
1. Joanna Jędrzejczyk seniorka -57 kg
2. Joanna Noga seniorka -60 kg
3. Maciej Zembik senior -60 kg
4. Jarosław Dobosz senior -63,5 kg
5. Marcin Łepkowski senior -67 kg
6. Bartłomiej Juda senior -71 kg
7. Oskar Staszczak senior -75 kg
8. Sebastian Janiak junior -60 kg
9. Kamil Piątkiewicz junior -63,5 kg
10. Maksymilian Matras junior -75 kg


Najczęściej czytane

Lista zawodników zgłoszonych do startu w Pucharze Polski K-1

W dniach od 27 do 29 marca w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się Puchar Polski na zasadach K-1 połączony z Mistrzostwami Polski Low Kick Juniorów. Do startu w Pucharze zgłoszonych zostało 79 zawodników i 17 zawodniczek z 41 klubów. W środku posta pełna lista startujących.

Polacy zdobyli 19 medali podczas Czech Open 2015

(fot. RKSW) W dniach od 20 do 21 marca w Pradze odbyły się zawody Czech Open 2015. Do stolicy naszych południowych sąsiadów udała się mocna reprezentacja polskich zawodników, która jak zwykle przywiozła worek medali. Zawodnicy rywalizowali w formułach: K-1, Thai Boxing, Full Contact oraz MMA.

Gokhan Saki i droga do miliona dolarów na GFC 3

Organizacja z Emiratów Arabskich wyprzedziła Glory i to dla Global Fighting Championship, w najbliższym czasie, zawalczy popularny "The Rebel". Dodatkowo na gali 17 kwietnia odbędzie się czteroosobowy turniej, którego zwycięzca dostanie szansę walki o milion dolarów.

Komentarze

Akceptuję regulamin
Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

Podaj sumę cyfr 5 i 1: *

Współpraca

Wywiady