Zgrupowanie Kadry Polski Muaythai, oraz wybór Reprezentacji Polski Muaythai na Mistrzostwa Europy 2013

  • Data: Środa, 5 czerwca 2013
  • Autor: Wojciech Bałaban
  • Kategoria: Muay Thai

W dniach od 24 do 30 czerwca 2013 roku w Ośrodku Wypoczynkowo-Sportowo-Szkoleniowym Maraton odbędzie się zgrupowanie Kadry przed Mistrzostwami Europy Muaythai.

Lista kadrowiczów powołanych na zgrupowanie:
Aleksandra Maniecka
Joanna Noga
Kamil Piątkiewicz
Krzysztof Borgiasz
Sebastian Janiak
Maksymilian Matras
Maciej Zembik
Jarosław Dobosz
Piotr Jasiński
Marcin Łepkowski
Bartłomiej Juda
Oskar Staszczak


Reprezentacja Polski Muaythai powołana na Mistrzostwa Europy Muaythai IFMA/EMF, które odbędą się w dniach 23-29.07.2013 roku w stolicy Portugalii - Lizbonie. 
1. Joanna Jędrzejczyk seniorka -57 kg
2. Joanna Noga seniorka -60 kg
3. Maciej Zembik senior -60 kg
4. Jarosław Dobosz senior -63,5 kg
5. Marcin Łepkowski senior -67 kg
6. Bartłomiej Juda senior -71 kg
7. Oskar Staszczak senior -75 kg
8. Sebastian Janiak junior -60 kg
9. Kamil Piątkiewicz junior -63,5 kg
10. Maksymilian Matras junior -75 kg


Najczęściej czytane

Zmiana werdyktu w walce Tomasza Makowskiego z gali KOK w Gdańsku

W piątek na gali KOK w Gdańsku Tomasz Makowski zmierzył się w ringu z Karolisem Buslysem. Pomimo wyraźnej dominacji w ringu "Maku" został ogłoszony przegranym. Po wielu nieprzychylnych opiniach dotyczących decyzji sędziów, organizator gali zmienił werdykt. Komunikat w środku posta.

Wyniki i relacja z KOK WGP Gdańsk

Wczoraj w gdańskiej Ergo Arenie odbyła się gala King of Kings WGP. Podczas imprezy szerszej publiczności zaprezentowała się duża grupa czołowych polskich zawodników.

W obronie Muay Thai, czyli Buakaw vs K-1

Finałowa walka, październikowego turnieju K-1 World Max, zaskoczyła chyba wszystkich widzów. Co dziwniejsze nie chodziło o jej przebieg, a to co zdarzyło się zaraz przed ogłoszeniem wyniku. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego gwiazda z Tajlandii opuściła ring przed poznaniem werdyktu?

Komentarze

Akceptuję regulamin
Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

Podaj sumę cyfr 2 i 1: *

Współpraca

Wywiady