Turyński, Makouski i Beszterda przegrywają w Wilnie.

  • Data: Niedziela, 28 kwietnia 2013
  • Autor: Michał Giłka
  • Kategoria: Wyniki
  • Komentarze: 1

Wczoraj w Wilnie odbyła się gala K-1 WGP. Na karcie mogliśmy znaleźć solidnych europejskich zawodników, jednak jak na standardy K-1, nazwiska nie powalały.

Największą gwiazdą gali był Ukrainiec Artur Kyshenko, który w walce wieczoru pokonał Polaka z klubu muay thai Garuda- Denisa Makouskiego. Walka zakończyła się kontuzją Denisa w pierwszej rundzie. Na gali wystąpili też Michał Turyński z Fightera Wrocław i Paweł Beszterda z klubu Husarz Białystok. Sobotni wieczór nie był dla Polaków szczęśliwy, Michał i Paweł przegrali swoje walki przez decyzję. Poniżej wyniki wszystkich walk.

Wideo-relacja i galeria zdjęć po kliknięciu.

Wyniki:
-70 Kg
Evanse Danenbergas pok. przez TKO w trzeciej rundzie Valdemar Kulda
-67 Kg
Ignas Barysas pok. przez decyzję Max Roll
-64 Kg 
David Danyla pok. przez decyzję Maximus Railenas
-70 Kg
Tadas Jonkus pok. przez TKO w pierwszej rundzie Bogdan Stanciu
-93 Kg
Mantas Rimdeika pok.przez decyzję Paweł Beszterda
-70 Kg
Vitaly Hurkou pok. przez TKO w rundzie drugiej Maya Valančius
-85 Kg
Matas Stebuliauskas pok. przez decyzję Pierres Clasen
-93 Kg
Mindaugas Sakalauskas pok. przez decyzję Michał Turyński
93 Kg
Brecht Wallis pok. przez decyzję Martinis Knyzelis 
-77 Kg
Arthur Kyshenko pok. TKO w pierwszej rundzie Denis Makouski

źródło: sportas.delfi.lt

Najczęściej czytane

Komentarze

Piotrek 29.04.2013 22:56
No tak jak do Kiszenki wychodzi jakiś ogórek nikomu nie znany ze zrzeszenia muay thai to tak sie kończy...żal po prostu , jest wielu o kilka klas lepszych zawodników w Polsce, dlaczego zabieracie takich ogórów !
Akceptuję regulamin
Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

Podaj sumę cyfr 4 i 4: *

Współpraca

Wywiady